EnergyBeta 10ml

10 FL x 10 ml, Carnitina, Ginseng, Mirtillo nero, Vitamine C, E, B, Coenzima Q10

Indikacionet :
Carnitina nxit prodhimin e energjise qelizore duke pershpejtuar metabolizmin e acideve yndyrore ne organet pergjegjese. Ginseng Eleuterococco fuqizon dhe forcon imunitetin, ul mundesine e komplikimeve serioze qe pasojne gripin. Rekomandohet ne periudhen e konvaleshences si dhe per te permiresuar kujtesen dhe perqendrimin. Coenzima Q10, e thene ndryshe ubikuinoni, nderhyn ne mitokondri, ne reaksionet e shnderrimit te energjise se ushqimeve ne molekula ATP. Vitaminat E, C dhe ato te grupit B jane pergjegjese per veprimin antioksidant duke eleminuar efektin e demshem te radikaleve te lira.

Produkte të tjera