Betagyn 10ml

10 FL x 10 ml, Carnitina, Ginseng, Mirtillo nero, Vitamine C, E, B, Coenzima Q10

Indikacionet :
Karnitina nxit prodhimin e energjise qelizore duke pershpejtuar metabolizmin e acideve yndyrore ne organet pergjegjese. Ginseng Eleuterococco fuqizon dhe forcon imunitetin, ul mundesine komplikimeve serioze qe pasojne gripin. Rekomandohet ne periudhen ekonvaleshences si dhe per te permiresuar kujtesen dhe perqendrimin. Coenzima Q10, e thene ndryshe ubikuinoni, nderhyn ne mitokondri, ne reaksionet e shnderrimit te energjise se ushqimeve ne molekula ATP. Vitaminat E, C dhe ato te grupit B jane pergjegjese per veprimin antioksidant duke eleminuar efektin e demshem te radikaleve te lira.

Produkte të tjera